Visszajelzések

Áldást jelentett számodra a szolgálatunk?

Kérjük írd meg visszajelzésed!
Más jellegű témában a "Kapcsolat" fülre kattintva tudsz nekünk írni!

Korábbi visszajelzesek megtekintése

A mező kitöltése nem kötelező
Kérjük, add meg e-mail-címed, ha szeretnéd, hogy válaszoljunk számodra
Engedélyezed, hogy visszajelzésed felhasználjuk a honlapon és a kiadványban?

Visszajelzések:

image
körülbelül 1 éve Katalin

Kedves Mai Ige! Nehéz életszakaszon megyek keresztül, és minden nap többször olvasom a Mai Igét és más bátorítást is. Erőt és reménységet adnak a kilátástalan helyzetben. Pedig a reménység Krisztusban a legfontosabb az életben. Ezt szeretném megosztani Mindenkivel, hogy merjen hinni abban, amire elhívta az Úr, és abban, hogy a mindennapi kenyere meglesz. Szeretettel üdvözlöm a szorgos Csapatot!


image
körülbelül 1 éve Anikó

Kedves Mai Ige Csapata! Természetesen ismét pont fején találtátok a szöget! A testvérem olyan válságba került amiből csak Isten képes kisegíteni! Elküldtem neki az üzeneteket és az új kiadványt! Visszajelzett, hogy jó nagyon! Én tovább imádkozom, hogy áldására és segítségére legyenek általatok is, Isten Ígéretei! Áldott szép napot kívánok Nektek! Dicsőség az Úrnak!


image
körülbelül 1 éve Katalin

Köszönöm szépen az üzeneteket. Mind nagyon tetszett. Számomra az összes nagyon építő volt. Hálásan köszönöm, Üdvözletem küldöm a mai ige csapatának!


image
körülbelül 1 éve Zita

Tökéletes útmutatást, belső békét és megerősítést kaptam. A stresszt pedig folyamatosan felváltja az imáimban az Isten akaratára bízott kérés és hálaadás. Megértettem, hogy a sikerhez Isten jelenléte, a belső béke és lelki harmónia, az idő, a türelem és az alázat elengedhetetlen tényező.


image
körülbelül 1 éve Magdolna

Mindig jól esik Isten szaváról olvasni, megerősítenek és megtartanak a mindennapokban.


image
körülbelül 1 éve Erzsébet

Most az én életem is viharba keveredett. Az aggódás lett úrrá rajtam. Ezért ezek az üzenetek sokat segítenek nekem. Hálásan köszönöm!


image
körülbelül 1 éve Katalin

Hálásan köszönöm az üzenetsorozatot! Minden reggel a Mai Igével kezdődik a napom, most kiegészítve ezekkel a megerősítő üzenetekkel, a viharok a lelkemben lecsendesednek! Köszönöm!


image
körülbelül 1 éve Zsuzsanna

Kedves Szerkesztőség! Életem most nagy próbán megy keresztül, mely mérhetetlen szorongással, aggódással jár. Köszönöm az üzenetsorozatot, mely a legjobbkor jött! Általa erőt meríthettem a leküzdéséhez!


image
körülbelül 1 éve Dániel

Jó olvasni minden reggel Isten igéjét!


image
körülbelül 1 éve Éva

Évek óta olvasom nap mint nap. A Mai Ige mindig valami újat mutat számomra amikor azt érzem, hogy már semmi sem új a nap alatt. Meglepetés minden napra. Köszönöm. Hiszem, hogy a Szentlélek munkálkodik!