Visszajelzések

Áldást jelentett számodra a szolgálatunk?

Kérjük írd meg visszajelzésed!
Más jellegű témában a "Kapcsolat" fülre kattintva tudsz nekünk írni!

Korábbi visszajelzesek megtekintése

A mező kitöltése nem kötelező
Kérjük, add meg e-mail-címed, ha szeretnéd, hogy válaszoljunk számodra
Engedélyezed, hogy visszajelzésed felhasználjuk a honlapon és a kiadványban?

Visszajelzések:

image
több, mint 2 éve Éva

Nagyon sok erősítést, biztatást kaptam a Mai Ige által már egy jó pár éve, hogy követlek titeket. Hiszem ,hogy a Jó Atya mind olyan embereket hív el, akik nagy mélységeket jártak meg. És hiszem, hogy ilyen a ti csapatotok is. Csak így lehet tovább adni biztatni ,szolgálni mások felé. Egy éve mindjárt, hogy az életemet, gyász, fájdalom, betegség, nehézségek kísérték! De most már eldöntöttem, hogy nem siránkozok, panaszkodok, jajgatok, hanem szolgálni akarok mások felé mint ti drága testvéreim. Isten megtartott ,bekötözőt, meggyógyított még felemelt aztán áldásait élvezhettem. Itt az ideje a megújulásnak, szolgálatnak mások felé Isten dicsőségére!


image
több, mint 2 éve Mariann

Nagyon sokat jelent a Mai Ige és, ha tehetem tovább adom az ismerősömnek vagy a polgármesternek akinek gondolom erősítésként szolgál. A gyülekezetem is szeretettel olvassa és elmélkedik az ige felett. A Mai Ige nélkül megállt az élet és csak az ige által létezem én és a gyülekezetem. Örülök neki, hogy naponta olvashatja a gyülekezetem és én az áldott szavakat és az üzeneteket.


image
több, mint 2 éve Anna

Életem egy olyan időszakába érkeztem, amikor a változás gondolata betölti a mindennapjaimat. Hálás vagyok a felismerésért, hogy a döntés, melyet meg kell hoznom nagyszerű lehetőség Istentől arra, hogy új emberekkel találkozzak, új kapcsolatokat alakítsak ki. Isten arra hív, hogy félelmeimet legyőzve tegyem a neki tetsző dolgot, mert életemet új szintre akarja emelni. Áldom Őt gondviseléséért és szeretetéért. Hálás vagyok ezért az üzenetsorozatért Isten áldása kísérje továbbra is az alapítvány tevékenységét!


image
több, mint 2 éve Mária

Nagyon hálás vagyok ezért a sorozatért is, mert erőt és sok bátorítást kaptam belőle. Persze figyelmeztetést is, amit szeretnék megköszönni a beszédre való odafigyelés nagyon aktuális üzenet a számomra. Isten gazdag áldását kívánom az életetekre és a szolgálatotokra.


image
több, mint 2 éve Heni

Sosem csalódtam Isten szavaiban, bármit mér is rám a sors Isten megmutatja mit miért tesz. Megértettem őt és szeretném hallani az üzenetét. Szeretnék megtanulni a szeretet és a kegyelem nyelvén. Tudom mellettem van és Jézus sosem hagy el, képes arra amire ember nem. Vigasztalja lelkem és megnyugvást ad ott, ahol minden kilátástalan.


image
több, mint 2 éve Krisztina

Nagyon örülök ennek az újabb sorozatnak. Nagyon örülök, hogy van a Mai ige és, hogy mindig vannak új sorozatok és kiadványok. Mindig bizakodást és erőt ad az Istenbe vetett hitemben és megerősítést. Hálás köszönetem az odaadó és kitartó munkájukért.


image
több, mint 2 éve P.M.

Hálás vagyok az Úrnak ezért az üzenet sorozatért amelyben kinyilvánította, hogy sosem vagyok egyedül nem vagyok elveszett bárány bármilyen mély völgyben járnék is mindig van kiút. Jézus Krisztus mindig ott van velem fogja a kezem és a mélységből a hegy tetejére állít . Köszönöm Uram tiéd a dicsőség!


image
több, mint 2 éve Sz.M.

Bár megfogalmazni nem tudom, de minden üzenet a részetekről megérinti a lelkemet. Köszönöm nektek a biztatást, úgy érzem a soraitokat olvasva jobb emberré válok és mindig közelebb kerülök a mi Urunkhoz Istenünkhöz. Ámen.


image
több, mint 2 éve Mária

Kedves Mai Ige Csapata! Hálásan köszönöm a tanításokat. Úgy érzem, hogy minden korosztály megtalálja a sorok között a neki valót, a neki adó szavakat, az érdekes történetet, a csodákat amelyek által rácsodálkozhatunk ismét Isten szeretetére és nagyságára. Köszönjük áldozatos munkájukat!❤️


image
több, mint 2 éve Imi

Sok olyan dolgot olvastam ebben a sorozatban, amire már eddigi Istennel járásom során rájöttem. Egy dolog, ami nagyon megérintett, az a 3. napi üzenetben volt: amikor Isten elvesz, azt azért teszi, mert helyet készít valami nagyon különlegesnek az életemben. Jó lenne erre mindig így gondolni és sohasem zúgolódni, hanem csendben várni és megadással lenni! Köszönöm a sorozatot!