Visszajelzések

Áldást jelentett számodra a szolgálatunk?

Kérjük írd meg visszajelzésed!
Más jellegű témában a "Kapcsolat" fülre kattintva tudsz nekünk írni!

Korábbi visszajelzesek megtekintése

A mező kitöltése nem kötelező
Kérjük, add meg e-mail-címed, ha szeretnéd, hogy válaszoljunk számodra
Engedélyezed, hogy visszajelzésed felhasználjuk a honlapon és a kiadványban?

Visszajelzések:

image
több, mint 2 éve Ilona

Hálásan köszönöm a karácsonyi csomagot és az öröm című kiadványt. Áldja meg az Isten munkájukat, életüket és remélem, hogy sok ember szívéhez eljut az a tudat, hogy Isten szeret minket. Csak hinni kell benne, bűneinket megbánni, szüntelen imádkozni es minden nap hálát adni.


image
több, mint 2 éve Beáta

A férjemmel együtt minden reggel ébredés után az első az aznapi lelki útravaló meghallgatása. Számtalanszor nyújtott segítséget nekünk kilátástalan helyzetekben! Olyan erőt tudunk meríteni nap mint nap az elhangzottakból, ami a mai rohanó világunkban nagyon fontos lenne mindenki számára. Az anyagi támogatás nem volt kérdéses, hisz minél több embert kell megszólítani azért, hogy a hit és a szeretet ismét előtérbe kerüljön. Örömmel hallgatjuk tehát Isten igéjének tolmácsolását, amely megerősít hitünkben!


image
több, mint 2 éve Viktória

Köszönettel és hálával tartozom nektek hogy mindig eljuttatjátok hozzám és sok-sok olvasóhoz Isten üzenetét! Nagyon sokat jelent nekem! Minden reggel úgy kezdem a napot hogy elolvasok egy üzenetet és így ebben a rohanó világban egy kicsit el tudok csendesedni és csak a Jóistenre figyelni. Nagyon sok erőt és kitartást ad nekem a mindennapokban.


image
több, mint 2 éve Rita

Kedves Mai Ige, Testvérek az Ùrba! Hálával és örömmel a szívembe olvastam a jól megválasztott témákat és azok nagyon jól összefoglaló lényegét. Építő és megerősítő volt, köszönet érte, Rita


image
több, mint 2 éve Adri

Tisztelt Szerkesztőség! Nagyon hálás vagyok Istennek Önökért és a szolgálatukért. A Mai Ige és az online üzenetek sokat segítenek a mindennapjaiban, mintha csak személyesen nekem szólna Isten élő üzenete.


image
több, mint 2 éve Béla

Hálásan köszönöm a sok tanácsot, segítséget és bátorítást a problémák megoldására. Az Úr áldjon meg titeket, hogy tudjatok minél több lelket megmenteni, az igét tartalmazó üzenetekkel. Nagyon boldog vagyok én is mikor üzenetet kapok, mert az Ige boldogít.


image
több, mint 2 éve Virág

Hála és köszönet a munkájukért. A Mai Igén keresztül érzem hogy Isten jelen van és szól hozzám. Mindig minden alkalommal a legmegfelelőbbet. Sokszor könnyezem el magam amikor hallgatom vagy olvasom mert olyan mintha csak nekem íródott volna a rész.. meghatározza a Mai Ige jelenléte a napjaimat és az életemet.


image
több, mint 2 éve László

Súlyos, sok éve tartó betegség és sok tragédiával teljes időszakom közben találtam rá a Mai Igére az internet segítségével 2023 nyarán. Most már tudom, hogy nem véletlen volt ez. Rendeltem családtagjaimnak is. Ők is áldással olvassák naponta. Nagyon sokat erősít, gyógyít és nagyon sokat ad isten által minden nap az életünknek.


image
több, mint 2 éve Csaba

Megérintett a kiadvány fontos a hittel élő emberek számára ez a munka amit Önök végeznek! Tanít, erőt ad, segít eligazodni az életben, tartást ad és a hitet erősíti!


image
több, mint 2 éve Réka

Koraszülött, beteg kislányommal hetekig voltunk kórházban, de a Mai Ige ott sem hiányzott a mindennapjaimból. A sok nehézség és aggódás ellenére is Isten volt a legnagyobb támaszom, azóta még erősebb a hitem.